www.cvonline.hu
Termeléstervező (SAP ismerettel)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.23.
Hirdetés azonosító: 1023585
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
High-tech gyártási és munkakörnyezet. Nemzetközi csapat, külföldi betanulás. Zöldmezős beruházás.
Ide keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Napi, heti, havi termelési tervek elkészítése
- Szoros együttműködés az alapanyag-beszerző csapatttal
- Készletfigyelés
- Gyártási tervek készítése az egyes munkaállomásokra vonatkozóan szoros együttműködésben a termeléssel
- Folyamatok, tevékenységek dokumentálása SAP PP modulban

Követelmények
- Termeléstervezésben szerzett legalább 2 éves munkatapaszalat
- SAP PP modul ismerete
- Erős, komunikációképes angol nyelvtudás
- Jó rendszerszemlélet
- Hosszabb külföldi betanulás vállalása

Megbízónk átlagon felüli bérezést, külföldi betanulási lehetőséget, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál munkavállalóinak.
Munkavégzés helye: Heves megye