www.cvonline.hu

Termeléstervező (Referenciaszám: RE-996)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.05.
Hirdetés azonosító: 833755

Feladatok:

  • Termelés tervezése és irányítása a vevői megrendelések alapján
  • Alapanyagok és félkész termékek rendelkezésre állásának figyelemmel kísérése
  • Késztermékek diszpozíciója
  • Rövidtávú termelési programok elkészítése
  • Szoros kapcsolattartás a termelési területtel és az anyacéggel

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Utazásra való hajlandóság
  • Kiváló Excel ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat újonnan induló gyáregységéhez.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és angol nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-996-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő