www.cvonline.hu
Termeléstervező (Referenciaszám: PJ5016)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1086088
lejárt

Móri autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termeléstervező

Feladatok:
- Termeléshez szükséges alapanyagok beérkezésének biztosítása
- Programozott megrendelések készítése
- Gyártási terv folyamatos karbantartása
- Rövid-,közép-és hosszú távú termelési terv készítése
- Alvállalkozói készletek kezelése
- Reklamációk kezelése

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Min. két éves, autóipari területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- SAP ismeret

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség multinacionális környezetben
- Kiváló fejlődési - és karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06