www.cvonline.hu
Termeléstervező (Referenciaszám: PJ4066)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.04.
Hirdetés azonosító: 995517
lejárt

Dinamikusan fejlődő, Pest megyei autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termeléstervező

Feladatok:
- Kapcsolattartás a beszerzéssel, vevői rendelés feldolgozóval, termelésvezetővel
- Gyártás/kiszállítás betervezése, ütemezése az információk összegzése alapján
- Vevői konszignációs raktár készletszintjének felügyelete
- Kapacitások tervezése és optimalizálása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Középszintű német nyelvtudás
- MS Office erős felhasználói szintű ismerete

- Gyakorlatorientált gondolkodásmód
- Rendszerszemlélet
- Gyors problémamegoldó és kiváló kommunikációs képesség
- Csapatmunkában történő hatékony munkavégzés

Előny:
- Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális, fiatalos munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.