www.cvonline.hu
Termeléstervező (Referenciaszám: PJ3176)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.09.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.22.
Hirdetés azonosító: 861117
lejárt

A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Senior Termeléstervező - Mór

Feladatok:
- Biztosítja a termeléshez szükséges alapanyag, vásárolt komponens és csomagolóanyagok megfelelő időben és mennyiségben történő beérkezését
- Az általa kezelt anyagokra programozott megrendelés készítése
- Az általa kezelt anyagok nyomon követése, beszállítókkal folyamatos kapcsolattartás
- Készletgazdálkodás (általa kezelt anyagok előírt készletszinten tartása)
- Hiánylisták feldolgozása, és arról beszámoló készítése
- Beszállítók szolgáltatási színvonalának folyamatos követése
- Beszállítók felé logisztikai reklamációk kezelése
- Alvállalkozói készletek kezelése, készletekkel kapcsolatos nyilvántartási problémák kezelése, karbantartása
- EXW paritású beszállítók és alvállalkozók esetében fuvarszervezés, és ezek megrendelésének elkészítése PM-ben
- Beszállítói konténerek nyilvántartása, követése, ki- és beszállítás szervezése
- Indexváltások és új projektek bevezetésében való részvétel

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Minimum 3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- SAP ismeret
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Rugalmasság, kitartás

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.