www.cvonline.hu

Termeléstervező (Mór)

  • A hirdetés 734 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Külföldi tulajdonban lévő, autóipari gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A szükséges készletszint biztosítása, a készlettartási célok betartásával;
Gyártóterületek napi/heti bázisú SAP gyártási programjának tervezése;
Az SAP rendszer fejlesztéséhez szakmai javaslattétel;
A gyártási programok teljesülésének napi szintű követése;
A logisztikai költségek vonatkozó részeinek betartása;
A felmerülő problémák miatti újratervezés;
A rendszerben fennakadt jelentések korrekciója;
Kapacitástervezés a hajlító terület műveletein és a kemencéken;
A társosztályokkal, elsősorban a termeléssel történő együttműködés.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik, vagy középfokú szakirányú végzettséggel, többéves autóipari, hasonló munkakörben szerzett, megalapozott tapasztalattal (programtervezés SAP-ban)
SAP ismerete

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés és juttatási csomag
100%-os bejárási támogatás
Motiváló munkakörnyezet
Jó csapat

Ideális pályázó:

Nyitott, érdeklődő személyiség, jó kapcsolatteremtő képességgel
Kiemelkedő konfliktuskezelő és stressz tűrő képességű
Komplex gondolkodású, képes átlátni a többlépcsős termelési folyamatokat

Helyek Mór
Veszprém
Veszprém
Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola