www.cvonline.hu

Termeléstervező /Kecskemét/

  • Frissítve 51 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk sok éve az európai piacon lévő vállalat, Magyarországon az idei évben alakultak.  Részükre keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Termelés tervezése az egész gyárra vonatkozóan - a vevői megrendelések alapján;
Mindezek rögzítése, nyomonkövetése az ERP rendszerben (SAP);
Megrendelések befogadása és vevői kapcsolattartás;
Felelős azért, hogy a vevő által megrendelt termékek határidőre kiszállításra kerüljenek - természetesen szorosan együttműködve a termelésvezetéssel;
Napi-, heti tervek elkészítése;
Napi kommunikáció a német anyacég vevői kapcsolattartóival (német nyelven);
Bérmunkára kiadott anyagok követése, kapcsolattartás a bérmunkás céggel;
A gyártáshoz szükséges anyagok diszponálása;
Termelési alapanyagok diszponálása, határidők, mennyiségek egyeztetése a beszállítókkal német és angol nyelven;
Készletek figyelemmel kísérése, optimalizálása;
Szükséges kapacitások elemzése;
Riportálás a logisztikai vezető felé.

Követelmények:

Termeléstervezői tapasztalat, szériagyártó vállalatnál, lehetőség szerint autóiparban
Aktív német nyelvtudás
Nagy előny valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Felelősségteljes munkakör
Lendületes, fiatalos csapat

Kategória Gyártás / Termelés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Régió Kecskemét, Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
Lean expert (JGM-6734)

JOBSgarden

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója ker...
Budapest

Station Service Agent / Raktáros

Federal Express Corporation

A Federal Express Corporation (FedEx) a világ ...
Budapest

Targoncavezető - Komissiózó

VLG Kábelkereskedelmi Kft.

Targoncavezető - Komissiózó Feladatok: Teljes...