www.cvonline.hu

Termeléstervező /Kecskemét/

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk sok éve az európai piacon lévő vállalat, Magyarországon az idei évben alakultak.  Részükre keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Termelés tervezése az egész gyárra vonatkozóan - a vevői megrendelések alapján;
Mindezek rögzítése, nyomonkövetése az ERP rendszerben (SAP);
Megrendelések befogadása és vevői kapcsolattartás;
Felelős azért, hogy a vevő által megrendelt termékek határidőre kiszállításra kerüljenek - természetesen szorosan együttműködve a termelésvezetéssel;
Napi-, heti tervek elkészítése;
Napi kommunikáció a német anyacég vevői kapcsolattartóival (német nyelven);
Bérmunkára kiadott anyagok követése, kapcsolattartás a bérmunkás céggel;
A gyártáshoz szükséges anyagok diszponálása;
Termelési alapanyagok diszponálása, határidők, mennyiségek egyeztetése a beszállítókkal német és angol nyelven;
Készletek figyelemmel kísérése, optimalizálása;
Szükséges kapacitások elemzése;
Riportálás a logisztikai vezető felé.

Követelmények:

Termeléstervezői tapasztalat, szériagyártó vállalatnál, lehetőség szerint autóiparban
Aktív német nyelvtudás
Nagy előny valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Felelősségteljes munkakör
Lendületes, fiatalos csapat

Kategória Gyártás / Termelés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Régió Kecskemét, Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros, komissiózó

Pannon IceLog Kft

Magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat keres Ra...
Budapest

ERP rendszer tanácsadó (gyártási modul)

Mihalek Vezetõi Tanácsadó Kft.

Megbízónk a világ egyik meghatározó ERP (inte...
Budapest

Összeszerelők és szakmunkások

Work Force Kft.

Szeretne autóiparban dolgozni? Hosszú távra vag...
Bács-Kiskun