www.cvonline.hu

Termeléstervező - INTS/9/87

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyártó partnercégünk számára keresünk  kollegát

Termeléstervező

pozícióba

Ref.: INTS/9/87

Feladatok:

  • Termelési tervek készítése a kapacitás valamint a termelési igényeknek megfelelően
  • Nyersanyagok és félkész termékek készletellenőrzése
  • A gyártási folyamatok támogatása
  • Napi kapcsolattartás a nemzetközi beszállítókkal
  • A szükséges folyamatok, változtatások elvégzése a logisztikai célok és szállítási határidők betartása érdekében
  • Részvétel az értékesítési és gyártási tervezésben

Elvárások

  • Releváns (műszaki) egyetemi/főiskolai diploma
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol és magyar nyelvtudás
  • Magasfokú PC Ismeretek (pl. MS Office, E1 stb.)
  • nyitott, rugalmas személyiség
  • kitűnő problémamegoldás, stressztűrés
  • hasonló területen (beszerzés, termeléstervezés) szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

Ajánlat :

  • Megbízható, multinacionális cég
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kitűnő karrierépítési lehetőség

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Régió Nyíregyháza