Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 TERMELÉSTERVEZŐ

 (HF 9-6465)

pozícióba.

 Feladatok

  • A vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • A vevői megrendelések nyomon követése, naprakészen tartása,
  • A heti és napi gyártási tervek kialakítása,
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok biztosítása, készletoptimalizálás,
  • Kapcsolattartás a beszerzéssel és a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Angol nyelv magabiztos, tárgyalóképes ismerete,
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod –Abaúj - Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6465"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése