Megbízható, nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSTERVEZŐ
 (HF 11-7638)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártás megtervezése a termékek szállítási határidejének megfelelően,
  • Társosztályokkal együttműködve a gyártáskapacitás kialakítása,
  • Szükséges alapanyagok, alkatrészek biztosítása a gyártás igénye szerint,
  • Vevői reklamációk esetén okok feltárása, javító intézkedések meghozatala,
  • Jelentések, havi kimutatások készítése.

Elvárások

  • Gyártó cégnél hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7638"-as referenciaszám és a
pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése