Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSTERVEZŐ

 (HF 10-7259)

pozícióba.

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges alap-és segédanyagok biztosítása,
  • Vevői igények összehangolása a termelési kapacitással,
  • Hosszú/közepes/rövid távú termelés megtervezése,
  • Készlet szintek folyamatos optimalizálása,
  • Részvétel a termékek és folyamatok fejlesztésében,
  • Termelési költségek optimalizálása,
  • Vevői, gyártási és beszállítói tervezésre is keresünk szakembereket.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (előny: közgazdász, logisztikus, gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.
  • Előny: gyártástervezésben szerzett tapasztalat, SAP ismerete,
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés, csapatban való munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol/német nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7259"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése