Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSTERVEZŐ

 (HF 10-6981)

pozícióba.

 Feladatok

  • Termelési tervek készítése, gyártás vezérlése,
  • Kapcsolattartás a logisztika és a termelési részlegek között,
  • Kanban rendszer kialakítása, támogatása,
  • Gyártásban lévő félkész termékek mennyiségének optimalizálása,
  • A vevői igények alapján rövidtávú kapacitástervek aktualizálása.

Elvárások

  • Termeléstervezésben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret előny,
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés, kreativitás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet,
  • Állandó szakmai képzési lehetőségek.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye nyugati része,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6981"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése