www.cvonline.hu

Termeléstervező gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 991998
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk diák munkavállalót, Termeléstervező gyakornoki munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Support item master related activities (item creation and maintenance) in Oracle,
  • Assure item data integrity,
  • Support Central Facilitator/Co-Facilitator role,
  • Support the data management processes and PSI function by developing IT tools and business reports,
  • Run standard reports on a regular (daily, weekly) base,
  • Manage ITO/ OTR administrative activities (Quote entry, Order entry and release),
  • Create weekly reports for production and finance.

Elvárások:

  • Business or Technical University or College active student enrollment,
  • Ability to work at least 3 days a week,
  • Fluency in Hungarian and English,
  • Proficiency in MS Word, PowerPoint, Excel.
  • Good communication skills & can-do attitude,
  • Accurate, precise personality,
  • Team player attitude,
  • Quick Learner, motivated by self-development and continuous improvement.
  • Any experience with ERP system is an advantage.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Legyél Te a legaktívabb Mind-Diák!
Dolgozz nálunk minél többet, és a kitartó munkádért cserébe megjutalmazunk!
Részletek az alábbi linken: Link megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!