www.cvonline.hu

Termeléstervező gyakornok

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A National Instruments Termeléstervező csapata teljes munkaidős

gyakornokot

keres

Feladatok: a termeléstervezők támogatása olyan riportok és kimutatások elkészítése, valamint előkészítése által, melyek az alábbi tevékenységeket támogatják:

  • Vevői elégedettség biztosítása az időben történő kiszállítások fejlesztésével.
  • A beszerzés támogatása.
  • Közép- és rövidtávú termeléstervezés.
  • A készáru raktárszint menedzselése.

Melyek a jelentkezés feltételei?

  • Aktív hallgatói jogviszony
    • Műszaki, gazdasági, vagy informatikai főiskolai/egyetemi végzettség, vagy ezen területek valamelyikén folyamatban és végzés közelében lévő felsőfokú tanulmányok
  • Erős informatikai ismeretek (Excel)
  • Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Döntéshozói képesség
  • Analitikus készség, bonyolult problémák megértése

Mit nyújt számomra az NI?

  • stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
  • lehetőség a folyamatos fejlődésre
  • inspiráló munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • igyenes sportolási lehetőség

Jelentkezésedhez kérjük csatolj motivációs levelet is. Köszönjük.

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat.  Tudj meg többet rólunk: kövess bennünket Facebookon,  kattints az alábbi, munkahelyi kultúránkat bemutató videóra, vagy látogass el honlapunkra.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen