Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Termeléstervező gyakornok

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

A National Instruments Termeléstervező csapata

gyakornokot keres!

Feladatok: a termeléstervezők támogatása olyan riportok és kimutatások elkészítése, valamint előkészítése által, melyek az alábbi tevékenységeket támogatják:

  • Vevői elégedettség biztosítása az időben történő kiszállítások fejlesztésével.
  • A beszerzés támogatása.
  • Közép- és rövidtávú termeléstervezés.
  • A készáru raktárszint menedzselése.

Melyek a jelentkezés feltételei?

  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább heti 25 óra munkavégzés
  • Erős informatikai ismeretek (Excel)
  • Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Döntéshozói képesség
  • Analitikus készség, bonyolult problémák megértése

Mit nyújt számodra az NI?

  • stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
  • hosszútávú karrierlehetőségek
  • lehetőség a folyamatos fejlődésre
  • inspiráló munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • igyenes sportolási lehetőség

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat.  Tudj meg többet rólunk: kövess bennünket Facebookon, kattints az alábbi, munkahelyi kultúránkat bemutató videóra, vagy látogass el honlapunkra.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol