www.cvonline.hu

Termeléstervező gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1010683
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk diák munkavállalót, Termeléstervező gyakornoki munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Work out balanced production schedule on weekly/running quarter basis to meet on time delivery targets,
  • Communicate and make arrangements with impacted departments to ensure uninterrupted production,
  • Control materials and resources on the shop-floor to ensure effective and continuous production,
  • Collaborate with sourcing department in controlling purchased material arrivals,
  • Manage, update the production control data, own the MRP activities, assures that at job closing all labour and material properly charged on a job,
  • Continuously work on to optimize the inventory level (purchased, semi-finished and finished materials) focusing on the period closes,
  • Initiate and drive improvement actions of the production control and planning related processes using lean and 6sigma tools.

Elvárások:

  • Business or Technical University or College degree in progress (can be employed by Student Agencies),
  • Can work at least 3-4 days per week,
  • Good at MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • Can-do attitute, team player, ambition to learn and improve,
  • Communication level in English and fluent in Hungarian

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!