www.cvonline.hu

Termeléstervező és támogató mérnök munkatárs

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Dinamikusan növekvő kereskedelmi és gyártó angol cég

Termeléstervező és támogató mérnök munkatársat

keres budapesti,

Savoya Parkhoz közeli munkahelyre.

Főbb feladatok:

  • Késztermékek termelési folyamatainak tervezése, ütemtervek előkészítése
  • Vevői megrendelések alapján a szállítási ütemtervek kidolgozása
  • Készletelemzés, kapacitáselemzés
  • A hatékony termelésellátás megtervezése
  • A gyártás folyamatos szakmai támogatása
  • Mérnöki változtatások nyomon követése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki területen szerzett diploma, elsősorban gépész végzettséggel
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Jó tervezési és elemzési képesség
  • Nagyfokú megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office alkalmazások (Excel, Power Point, Word) jó felhasználói szintű alkalmazása
  • 1-3 év termelő/gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, továbbá az SAP ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely
  • Korszerű munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Pályázni kizárólag fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, az egyéni jövőkép pontos bemutatásával lehetséges. Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol