www.cvonline.hu

Termeléstervező (Debrecen) (INTS/11/11)

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Multinacionális partnerünk debreceni központjába keresünk tapasztalt

Termeléstervező

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Rövid-és középtávú termeléstervezés
  • A beszerzés támogatása pontos, hosszú távú előrejelzéssel
  • A készáru raktárszint menedzselése
  • Új termék bevezetésében való részvétel
  • Vevői elégedettség biztosítása az időben történő kiszállítások fejlesztésével
  • Mérnöki változtatások (ECO) kezelése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 2-3 év termeléstervezőként, logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős informatikai ismeretek
  • Döntéshozói képesség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol