www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZŐ (7206)

  • A hirdetés 608 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Termeléstervező

Elvárások:
•szakirányú felsőfokú végzettség
•legalább középfokú német nyelvismeret
•magas szintű MS Office ismeret

Feladatok:
•termelés tervezése és irányítása a vevői megrendelések alapján
•késztermékek diszpozíciója, kapcsolattartás a németországi értékesítéssel
•rövid távú gyártási programok elkészítése optimális mennyiség meghatározásával
•dokumentációk vezetése
•statisztikák és kiértékelések készítése
•alapanyag rendelkezésre állásának vizsgálata

Előny:
•hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•multinacionális vállalati környezet
•továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár vonzáskörzete

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a  06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857