www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZŐ (6154)

  • A hirdetés 1035 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe.
Termeléstervező

Feladatkör:
•A piaci igények alapján felelős a  rövid- és középtávú termelés tervezés elkészítéséért.
•Tervezés folyamán figyelembe veszi a gyártási kapacitást és a vevői biztonsági készleteket.
•A beszerzés támogatása pontos előrejelzéssel

Elvárások:
•Felsőfokú gazdasági végzettség, minimum 1-2 éves gyártási vagy anyagszükséglet tervezési szakmai tapasztalat,
•Kommunikációképes angol nyelvtudás elengedhetetlen,
•Erős PC felhasználói ismeretek (Excel),
•Gyors és magabiztos döntéshozói képesség,
•Analitikus készség bonyolult problémák megértéséhez,
•Jó stressz tűrő képesség,
•Logikus és rendszer szemléletű gondolkodásmód

Előny:
•SAP tapasztalat
•Multinacionális cégnél logisztikai területen szerzett tapasztalat

Munkaidő:
•1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:
Tatabánya

Jelentkezni a Link megjelenítése e-mail címen lehet, szakmai (előző munkahelyi feladatok részletezése) önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Egyéb hasonló állások Önnek
Baromfi eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Baromfi eladó ...
Komárom-Esztergom

Csemege és sajt pult eladó

Munkakör megnevezése: Csemege és sajt pu...

Pék dagasztó