www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZŐ – AUTÓIPARI GYÁRTÁS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1155929

Megbízónk - termékcsoportjaiban piacvezető, a közeljövő komoly autóipari fejlesztéseibe is bekapcsolódó - globális autóipari beszállító vállalatcsoport magyarországi gyára számára keresünk kapacitás bővítés miatt szakembert az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A vevői igények, megrendelések teljesíthetőségi kontrollja. A gyártási terv elkészítése, a megvalósulás nyomon követése, módosítása a változó igények alapján
  • Készletszintek optimális, illetve tervezett szinten tartása, a többlet- és elavult készletek vizsgálata, kialakulásuk lehetséges megakadályozása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalati rendszerben
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás felügyelete: kommunikáció, készletszintek, leltározás, selejtjelentések. Időszaki jelentések készítése
  • Minőségbiztosítási és gyártási utasítások betartatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, minimum 2 év termeléstervezői tapasztalat
  • Középfokú számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvismeret
  • Erős együttműködési-, jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • A bejárás támogatása
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSTERVEZŐ – AUTÓIPARI GYÁRTÁS, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678