www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZÉSI VEZETŐ-HELYETTES

  • A hirdetés 369 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • A termeléstervezési osztály tevékenységének koordinálása
  • Kapcsolattartás a külföldi értékesítési központokkal, beszállítókkal, kapcsolódó osztályokkal
  • Rövid és hosszú távú termelési tervek készítése, eredménykontroll
  • Tervek alapján szükséges alap-, segédanyag biztosítása
  • A tervezéssel, logisztikával kapcsolatos költségek elemzése és  csökkentése
  • Rendszeres jelentés a management és a HQ felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú (befejezett egyetemi vagy főiskolai) iskolai végzettség
  • Minimum 4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • TPM, TQM, Lean, JIT, Kan-ban, 5S, 6 Szigma, PDCA ismerete
  • Középfokú (tárgyalóképes) angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Magabiztos, magas szintű számítógépes ismeret: MS Office, vállalatirányítási rendszerek, adatbázis
  • Analitikai készség, folyamatszemlélet, ISO-TS ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet, benzintámogatás)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő