www.cvonline.hu

Termeléstervezési csoportvezető

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

Német tulajdonú termelő vállalat megbízásából keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel és a német anyacéggel;
  • A területen dolgozó kollégák szakmai irányítása, támogatása;
  • A terület stratégiájának kialakítása;
  • A területhez tartozó fejlesztések kezdeményezése, kidolgozása, irányítása;
  • Vevői megrendelések feldolgozása;
  • Gyártási tervek készítése a megrendelések alapján;
  • Kapacitás-, és anyagszükséglet tervezés;
  • A gyártáshoz szükséges erőforrások és készletszintek optimalizálása;
  • Jelentések, elemzések készítése;
  • Belső kapcsolattartás társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny);
  • Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat;
  • Magas szintű NÉMET nyelvismeret szóban és írásban;
  • Magas szintű Excel ismeret;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Stratégiai gondolkodás;
  • Kezdeményezőkészség;
  • Önállóság;
  • Határozott, rátermett személyiség.

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a magyar és német nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német