www.cvonline.hu

Termeléstervezési csoportvezető

  • A hirdetés 942 napja lejárt

Feladatok:

  • Csomagoló és anyagmozgató operátorok munkájának szervezése (15fő/műszak)
  • Kész, félkész termékek és alapanyagok mozgatásának irányítása
  • Kiszállítások előkészíttetése, szállítás előtti vizuális ellenőrzés
  • Raktárakban és kijelölt tárolási területeken a rend felügyelete
  • Napi termelési tervek meghatározása a termeléssel és termeléstervezési vezetéssel,
  • Szükség esetén ideiglenes tervváltoztatások javaslata és végrehajtása
  • Területi termelési adminisztráció és adminisztrációs fegyelem betartatása.
  • A teljes termelési terület adminisztrációs összesítése, eredmények rögzítése
  • Napi riportok, jelentések készítése ( a termeléstervezési menedzser és a területi vezető felé )

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • MsOffice felhasználói szintű ismerete, különös tekintettel az Excelre
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő