www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 678207

Multinacionális gyártó partnerünk bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A termeléstervezői csapat vezetői támogatása,
  • Csapatának fejlesztése, a csapattagok ösztönzése a jobb eredmények elérésének érdekében,
  • A gyártási folyamat nyomon követése, információk begyűjtése a tervezői csapattól és jelentés a vezetés felé,
  • A beérkező rendelések folyamatos monitorozása, kiszállítási határidők figyelése,
  • A termeléstervezéssel kapcsolatos folyamatok menetének gördülékeny biztosítása,
  • A termelési terület bevételének tervezői oldalról történő maximalizálása,
  • Termelési költségek optimalizálása a tervezésen keresztül,
  • Standard folyamatok és egyedi megoldások alkalmazása az üzleti igényeknek megfelelően.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban gazdasági területen),
  • 4 év elektronikai iparban szerzett tapasztalat,
  • 2 év középvezetői, vezetői tapasztalat,
  • Erős angol nyelvismeret (aktív, napi szakmai kommunikációra alkalmas szint),
  • Erős számítástechnikai ismeretek,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Nagy munkabírás,
  • Magabiztos fellépés,
  • Önállóság.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések,
  • Stabil, motiváló, multinacionális környezet,
  • Hosszú távú lehetőség,
  • Komplex, kihívásokkal teli faladatok.
Munkavégzés helye:
  • Tiszaújváros
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése