Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

TERMELÉSTERVEZÉSI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • A termeléstervezési tevékenység napi támogatása
  • Gyártási terv/eredmények nyomon követése napi szinten,
  • Adatbeviteli hibák felderítése, korrigálása, megelőző/javitó intézkedések javaslata
  • Termelési/kiszállítási eredmények  nyilvántartása, kimutatások, elemzések, jelentések készítése
  • A félkész/készáru készlet folyamatos ellenőrzése, az elfekvő készletek nyilvántartása
  • Magyar/angol nyelven történő kapcsolattartás társosztályokkal
  • Termelési, termeléstervezési rendszerekkel, dokumentációkkal kapcsolatos belső oktatási anyagok készítése és oktatások szervezése
  • Dokumentációs rendszer kezelése/archiválások

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú előny)
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office alapos ismerete (függvények készségszintű használata elvárt, makrók ismerete előny)
  • •Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • •Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • •Önálló munkavégzésre való képesség
  • •Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Kategória Gyártás / Termelés, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő