www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZÉS VEZETŐ

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Partnerünk, a világ legnagyobb logisztikai szakértője. A minőségi szolgáltatások területén megszerzett nemzetközi tapasztalatukat bővítik most, újonnan kialakított összeszerelő üzemük beindításakor. Stratégiai, a globális távközlési piacon meghatározó szerepet játszó partnerük részére látnak el gyártási feladatot Biatorbágyon.

feladatok:

►    A termeléstervezési terület teljes körű szakmai irányítása és felügyelete, képviselete az ügyfél felé

►    A csapat munkájának napi szintű irányítása és ellenőrzése

►    A területhez KPI mutatóinak teljesítése

►    A csoport teljesítményének folyamatos elemzése, riportálása

►    A terület folyamatainak kialakítása és folyamatos fejlesztése

►    A rendelések ütemezése az ügyfél által megadott határidők alapján

►    Folyamatos együttműködés a telephely többi részlegével illetve a támogató funkciókkal

►    Részvétel a munkaerő kiválasztásában, a munkatársak folyamatos képzése, fejlesztése és motiválása

elvárások:

►    Felsőfokú végzettség (logisztikai, vagy műszaki előny)

►    Termeléstervezésben szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat

►    Hatékony vezetői és motivációs készség

►    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

►    Magabiztos tárgyalási és prezentációs készség

►    Projekt szemlélet és tapasztalat

►    Ügyfél centrikus szemlélet

Amit kínál:

►    Multinacionális vállalati környezet

►    Versenyképes bérezés

►    Bejárás támogatás

►    Cafeteria juttatás

►    Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Biatorbágy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő