www.cvonline.hu

Termeléstámogató Senior Mérnök

  • A hirdetés 975 napja lejárt

Feladatok:

Felelős a közvetlen termelés támogatásért, a termelés működését jellemző adatok gyűjtéséért és riportálásáért, az új termék bevezetésekért, a folyamatok folyamatos fejlesztéséért, továbbá:

  • Vezető szerepet vállal a többi osztállyal a termelésben felmerülő problémák megoldásában és megelőzésében
  • Követi a belső vevői visszajelzéseket főként a beszerzés, termelés és a minőségbiztosítás részéről, analizálja az adatokat és ezek alapján javító, megelőző akciókat (CAPA) végez/vezet
  • Rendszeres ellenőrzi és dokumentálja a termelés teljesítményét
  • Adatokat gyűjt a termelésben történő tevékenységek megtörténtéről, minőségéről, hatékonyságáról, ezekből elemzést készít, és fejlesztő, jobbító javaslatokat indítványoz mind a termelés, mind a mérnökség irányába
  • Karbantartja a routingokat / travellereket
  • Meghatározza a termeléshez szükséges teszt eszközöket, szerszámokat, gondoskodik azok beszerzéséről, elkészíti és frissíti a karbantartási / ellenőrzési tervet
  • Folyamatosan követi a szerelési utasítás problémákat, gondoskodik azok kijavításáról, az esetlegesen hiányzó munkautasítások megírásáról
  • Mérnöki változtatást (EC-t) indít, részt vesz az új termék bevezetési folyamatban
  • Felelős a mérnöki eltérési engedélyek (waiverek) és anyagmódosítási kérelmek szükség szerinti indításáért és követéséért
  • A LEAN filozófiának és módszereknek az aktív használata és alkalmazása, Kaizenekben való részvétel, esetenként azok vezetése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Angol nyelv középfokú ismerete, napi használata
  • Felsőfokú mechatronikai, gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 3 éves termelő vállalatnál szerzett mérnöki tapasztalat
  • Emberek vezetésében, irányításában szerzett gyakorlat
  • Lean/ 6Sigma ismeretek

Egyéb készségek:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozottság
  • Dinamizmus
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Gyál (közvetlen Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Gyál
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő