www.cvonline.hu

Termeléstámogató, munkabiztonsági megbízott mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.06.08.
Hirdetés azonosító: 884130

Nagy múltú multinacionális partnerünk számára keresünk tapasztalt Termeléstámogató, munkabiztonsági megbízott mérnök kollégát.

Feladatok:

- Termelőgépek (fröccsöntő, és szerelőgépek; granulátom szárítók, felszívók; hőfokszabályzók; stb.) felügyelete elektromos szempontból
- Termelőgépek hibafeltárása, hibaelemzése, a gépen jelentkező rendellenes működések okainak feltárása
- Szükség szerint a hibák saját kezű javítása, elhárítása
- A termelőgépek szoftverének ismerete, annak hibáinak feltárása és elhárítása
- Selejt arány csökkentése
- a belső munkavédelmi szabályok ellenőrzése, riportálása, szükség szerint akciók indítása
- Munkabiztonsági auditok rendszeres végzése
- Az auditok során feltárt hiányosságok riportálása a management felé
- A hiányosságok kijavítása érdekében akciólista készítése, és annak végrehajtásának ellenőrzése
- Szükség szerint a munkavédelmi meetingeken való részvétel külföldön is
- Tréningek, oktatások tartása a munkavállalóknak
- Biztonsági előírások betartatása, betartatása és ellenőrzése
- Fejlesztési javaslatok nyújtása

Elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnöki/ gépészmérnöki végzettség
- PLC felhasználó szintű ismerete
- Termeléstámogatás területén szerzett 2-3 év tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Magabiztos, kiváló kommunikációs készség
- Informatikai ismeretek
- Alkalmazkodóképesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Hosszútávú lehetőség
- Fejlődési lehetőség, külföldi tréningek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján