www.cvonline.hu

Termeléstámogató Mérnök

  • A hirdetés 650 napja lejárt

Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett Termeléstámogató mérnök pozícióval.

Feladatok:

  • technikai jellegű problémák megoldásának szervezése, irányítása,
  • termelési folyamatok állandó fejlesztése és nyomon követése,
  • műszaki fejlesztések kezdeményezése, megvalósítása,
  • projektekben való részvétel a termelékenység fejlesztésére,
  • technikai támogatás biztosítása a minőségbiztosítási célok elérése érdekében,
  • karbantartási folyamatok fejlesztése, irányítása, ellenőrzése a területen,
  • tartalék alkatrész nyomon követés,
  • kapcsolattartás gépbeszállítókkal (hiba vagy fejlesztés esetén),
  • az új termelő berendezések, gépsorok telepítésének, beüzemelésének támogatása.

Amit elvárunk:

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök),
  • legalább 1 éves karbantartási tapasztalat ill., szakmai gyakorlat a felsorolt területek egyikén (pneumatika, hidraulika, mechanika, elektrotechnika, elektronika, PLC vezérlés),
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office),
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség.

Önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva küldheti el.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő