www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 673 napja lejárt

Nemzetközi multinacionális gépjárműipari cég keres új kollégát a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozása, beleértve a folyamatbiztos előállítást, és a megkívánt vizsgálati technológiát;
  • Változások kezelése és irányítása termék- és folyamatváltozások esetén;
  • Rendszerösszevetések végrehajtása az aktuális technológia figyelembevételével, beleértve az egyes rendszerekben rejlő fejlesztési potenciálokat, gyártástechnológiai különbségek feltárásának céljából;
  • Autóipari elvárások teljesítése (pl. FMEA, munkautasítások készítése, stb.);
  • Kapcsolattartás a német anyacéggel;
  • Folyamatos technológiai fejlesztés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség;
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • Autóipari minőségügyi követelmények ismerete (FMEA, Controll Plan, stb.);
  • 2-3 év multinacionális vállalati környezetben szerzett tapasztalat;
  • Műszaki rajzolási készség;
  • Erős számítógép felhasználói ismeretek (MS-Office, vállalatirányítási rendszerek);
  • Felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

  • CNC megmunkálás területén szerzett szakmai tapasztalat és/vagy hegesztésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • SAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012