www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 799 napja lejárt

Vecsési székhelyű, spanyol tulajdonú orvosi röntgenberendezések gyártásával foglalkozó cégünk, dinamikusan bővülő csapatába, az alábbi pozícióra keres kvalifikált mérnök munkatársat.

Elvárt végzettség: Gépészmérnök / Villamosmérnök

Feladatok:

  • Röntgendiagnosztikai rendszerek és részegységek gyártástámogatása
  • Gyártmányok változtatásának kezelése a megrendelőtől kapott előírások szerint
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Gyártási dokumentáció elkészítésében való részvéte
  • A termék dokumentáció karbantartása a gyártósoron
  • Új termék bevezetése során nemzetközi, projekt-teamekkel való együttműködés project tagként
  • A napi termelés támogatása, adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (BSC vagy MSc) mérnöki területen (gépész- vagy villamosmérnök vagy műszaki manager)
  • Precíz dokumentációs készség MS Office alkalmazások használatával
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • Előnyt jelent: Jártasság ERP rendszer-alkalmazásokban, valamint CAD rendszerekben

Ajánlatunk:

  • Fiatal csapatban végezhető munka
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Munkába járási támogatás
  • 13. havi fizetés, premizálás
  • Rugalmas munkaidő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Vecsés

Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetésigény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol