www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Multinacionális gépjárműipari cég keres új kollégát a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozása, beleértve a folyamatbiztos előállítást, és a megkívánt vizsgálati technológiát.
  • Változások kezelése és irányítása termék- és folyamatváltozások esetén
  • Rendszerösszevetések végrehajtása az aktuális technológia figyelembevételével, beleértve az egyes rendszerekben rejlő fejlesztési potenciálokat, gyártástechnológiai különbségek feltárásának céljából.
  • Autóipari elvárások teljesítése (pl. FMEA, munkautasítások készítése, stb.)
  • Kapcsolattartás a német anyacéggel
  • Folyamatos technológiai fejlesztés

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Autóipari minőségügyi követelmények ismerete (FMEA, Controll Plan, stb.)
  • 2-3 év multinacionális vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolási készség
  • Erős számítógép felhasználói ismeretek (MS-Office, vállalatirányítási rendszerek)
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • CNC megmunkálás területén szerzett szakmai tapasztalat és/vagy hegesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő