www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.16.
Hirdetés azonosító: 929223
lejárt

Kecskeméti elektronikai termelővállalat megbízásából keresünk gyakorlattal rendelkező

Termeléstámogató mérnök munkatársat

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Termékfejlesztési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése
  • Új termékek gyártásához kapcsolódó projektek vezetése
  • Előkalkulációk készítése
  • Prototípus és szériagyártás közötti kapcsolat biztosítása
  • Gyártóeszközök fejlesztésében való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelőcégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás,
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek

Kapcsolattartás a vevőkkel Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése címre a pozíció pontos megnevezésével: termeléstámogató mérnök

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu