www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 479 napja lejárt

V02ttm

Partnercégünk világszerte vezető pozíciót tölt be a teher- és haszongépjármű ipar alkatrészgyártásának piacán. Veszprémi telephelyükre keresünk Termeléstámogató mérnököt.

Feladatok:

  • Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozása, beleértve a folyamat biztos előállítást és a megkívánt vizsgálati technológiát
  • Változások kezelése és irányítása / változásmenedzsment
  • Rendszerösszevetések végrehajtása az aktuális technológia figyelembevételével, a rendszerekben rejlő fejlesztési potenciálok és a gyártástechnológiai különbségek feltárása
  • Kapcsolattartás a német anyacéggel
  • Folyamatos technológiai fejlesztés

Tapasztalat:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Hegesztési és szerelési ismeretek
  • Autóipari minőségügyi követelményk ismerete (FMEA, Control Plan, stb.)
  • Leglább 2-3 év multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Műszaki rajzolási készség (3D előny)
  • Erős számítógép felhasználói ismeretek (MS-Office, vállalatirányítási rendszerek)
  • Felelősségteljes munkavégzés

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német