www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 901 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozása, beleértve a folyamatbiztos előállítást és a megkívánt vizsgálati technológiát,

  • Termék- és folyamatváltozások esetén változáskezelés és irányítás,

  • Rendszerösszevetések végrehajtása az aktuális technológia figyelembevételével, beleértve az egyes rendszerekben rejlő fejlesztési potenciálokat, gyártástechnológiai különbségek feltárásának céljából,

  • Autóipari elvárások teljesítése (FMEA, munkautasítások készítése),

  • Kapcsolattartás a német anyacéggel,

  • Folyamatos technológiai fejlesztés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség,

  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete,

  • Autóipari minőségügyi követelmények terén szerzett tapasztalat (FMEA),

  • Multinacionális környezetben szerzett többéves tapasztalat,

  • Műszaki rajzolási készség,

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként MS Office és vállalatirányítási rendszerek),

  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

  • CNC megmunkálás területén szerzett tapasztalat,

  • Hegesztés területén szerzett szakmai tapasztalat,

  • SAP rendszerismeret.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű önéletrajzát a „Termeléstámogató mérnök” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német