www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 769 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Dunaújváros

Elvárások:
  • Műszaki menedzser végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (B2)
Feladatok:
  • Csoport- és műszakvezetők munkájának támogatása
  • Termelés növelést és minőség javítást hátráltató tényezők keresése
  • Selejtes áruk csökkentése érdekében utasítások fogalmazása
  • Műszakos dolgozók munkájának hatékonyabbá tételére tett intézkedések szervezése
  • Riportok készítése az aktuális eredményekről, problémákról, ezek prezentálása
  • Zökkenőmentes gyártás biztosításához szükséges eszközök rendelése
  • Termék és folyamat nem megfelelőség esetén az érintett termék elkülönítése, a Quality Control osztály értesítése
Amit partnerünk kínál:
  • Fejlődési lehetőség
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Bejárási, albérleti, lakhatási támogatás

Europass formátumú, angol nyelvű önéletrajzát kérjük elküldeni

Helyek Dunaújváros
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol