www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

Multinacionális, autóalkatrész-gyártó Megbízónk részére keresünk

munkatársat.

Feladatok:

Konténertechnika gyártóterület támogató mérnöki feladatainak ellátása, ezen belül:

  • Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozása, beleértve a folyamat biztos előállítást és a megkívánt vizsgálati technológiát;
  • Változások kezelése és irányítása / változásmenedzsment;
  • Rendszerösszevetések végrehajtása az aktuális technológia figyelembevételével, a rendszerekben rejlő fejlesztési potenciálok és a gyártástechnológiai különbségek feltárása;
  • Kapcsolattartás a német anyacéggel;
  • Folyamatos technológiai fejlesztés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség;
  • Hegesztési és szerelési ismeretek;
  • Autóipari minőségügyi követelmények ismerete (FMEA, Control Plan, stb.)
  • Legalább 2-3 év multinacionális cégnél szerzett tapasztalat;
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • Műszaki rajzolási készség (3D előny);
  • Erős számítógép felhasználói ismeretek (MS-Office, vállalatirányítási rendszerek);
  • Felelősségteljes munkavégzés.

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre a pozíció pontos megjelölésével!

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német