www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.02.
Jelentkezési határidő: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 1187778
lejárt

Termeléstámogató mérnök álláslehetőség multinacionális gyártó partnerünk telephelyén Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében. A vállalat kiváló munkakörnyezetet, folyamatos kihívásokat és kiemelkedő juttatási csomagot kínál a leendő kolléga számára.

Főbb feladatok

- Technikai jellegű problémák megoldásának szervezése, irányítása
- Termelési folyamatok állandó fejlesztése és nyomon követése
- Műszaki fejlesztések kezdeményezése, megvalósítása
- Technikai támogatás biztosítása a minőségbiztosítási célok elérése érdekében
- Karbantartási folyamatok fejlesztése, irányítása, ellenőrzése a területen
- Kapcsolattartás gépbeszállítókkal (hiba vagy fejlesztés esetén)
- Új termelő berendezések, gépsorok telepítésének, beüzemelésének támogatása
- Projektekben való részvétel a termelékenység fejlesztésére

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Néhány éves releváns szakmai tapasztalat
- Stabil, középfokú angol nyelvtudás
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.