www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító megbízónknak az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Főbb feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó gyártósorok, termékek műszaki gondozása
  • Változások követése
  • A géppark állapotának felülvizsgálata
  • Folyamatos minőség-, és hatékonyságfejlesztés
  • Gyártási próbák, mintagyártások aktív felügyelete
  • Vevői reklamáció esetén a hibás darab műszaki analízise, részvétel a megelőző és javító intézkedések meghatározásában.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és gyakorlat
  • Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete
  • Csapatmunkára való alkalmasság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál, külföldi utazás, idegen nyelvű környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes kompenzáció
  • Munkavégzés helye: Tolna megye

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német