www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító megbízónk részére keresünk

Főbb feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó gyártósorok, termékek műszaki gondozása
  • Változások követése
  • A géppark állapotának felülvizsgálata
  • Folyamatos minőség-, és hatékonyságfejlesztés
  • Gyártási próbák, mintagyártások aktív felügyelete
  • Vevői reklamáció esetén a hibás darab műszaki analízise, részvétel a megelőző és javító intézkedések meghatározásában.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és gyakorlat
  • Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete
  • Csapatmunkára való alkalmasság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál, külföldi utazás, idegen nyelvű környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes kompenzáció

Munkavégzés helye: Tolna megye
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő