www.cvonline.hu

Termeléstámogató mérnök-Veszprém (Referenciaszám: KJ-505)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.26.
Jelentkezési határidő: 2015.12.23.
Hirdetés azonosító: 936509

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Hegesztési és szerelési ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Autóipari minőségügyi követelmények ismerete (FMEA, Control Plan)
  • Minimum 2-3 év multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolási készség (3D előny)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, vállalatirányítási rendszer)
  • Felelősségteljes munkavégzés

Főbb feladatok:

  • Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozása, beleértve a folyamat biztos előállítást és a megkívánt vizsgálati technológiát
  • Változások kezelése és irányítása/változásmenedzsment
  • Rendszerösszevetések végrehajtása az aktuális technológia figyelembevételével, a rendszerekben rejlő fejlesztési potenciálok és a gyártástechnológiai különbségek feltárása
  • Kapcsolattartás a német anyacéggel
  • Folyamatos technológiai fejlesztés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem!
  • Utazási költségtérítés, étkezési hozzájárulás, éves prémium
  • Stabil munkahely egy folyton fejlődő cégnél
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-505-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő