www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 816893
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális gyártó cég megbízónkhoz keresünk

Junior Termeléstámogató mérnök

munkatársat

Feladatai:
•    Termeléstási folyamatok zavartalanságának biztosítása, incidens menedzsment
•    Gyártási folyamatok műszaki támogatása, technológiai problémák kezelése
•    Termelési területre vonatkozó előírások elkészítése és fenntartása,
•    Elektronikai termékek gyártási folyamatának kidolgozása,

Elvárások:
•    Főiskolai vagy egyetemi diploma (villamosmérnök, gépészmérnök)
•    Kommunikációs szintű szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás,
•    Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
•    Határozott fellépés és gyakorlatias hozzáállás.

Előnyt jelent:
•    autóipari vagy elektronikai gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
•    multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit a cég kínál:
•    Versenyképes jövedelem,
•    Nemzetközi karrierlehetőség vezető multinacionális cégnél,
•    Jelentős alapbéren felüli juttatások,
•    Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség

A munkavégzés helye:
•    Jász-Nagykun-Szolnok megye
•    Jelentkezőket elsősorban Gyöngyös, Jászberény és Hatvan körzetéből várunk

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, küldje meg szakmai önéletrajzát az alábbi linken.

További információ:
Bátori Ágnes
HR Consultant

Email: E-mail cím megjelenítése
Phone: 06 30 773 52 34

Tech People LÁBLÉC