www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095242
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (AB-E21)

Feladatok:
  • Új termékcsaládok bevezetésében való részvétel, dokumentálás;
  • Javaslattétel a termék műszaki fejlesztésével kapcsolatban;
  • Aktív részvétel a folyamatfejlesztési projektekben;
  • Tréningek szervezése a fizikai dolgozók számára;
  • Kapcsolattartás a termelést érintő társterületekkel.

Elvárások:
  • Műszaki területen szerzett diploma;
  • Tömegtermelés és a kézi összeszerelés jellemzőinek ismerete;
  • LEAN ismeretek;
  • Microsoft Office és ERP (SAP) ismerete;
  • Szóban és írásban is kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Folyamatorientált gondolkodás;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Tech People LÁBLÉC