www.cvonline.hu
Termeléstámogató (informatikus)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.23.
Hirdetés azonosító: 1049841
lejárt

(Baranya)

Pozícióleírás
Nagy múltú pécsi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

- Gyártási finomtervezési rendszer (PSI Penta) gondozása
- A német és a magyar egység second level szintű támogatása: kapcsolattartás a kulcsfelhasználókkal, beszállítókkal, belső társterületekkel
- Jogosultság és rendszeradminisztráció
- Riportok készítése
- Gyártási folyamathoz kapcsolódó szervezési és folyamattanácsadás
- Industrie 4.0 és Lean termelési projektekben történő közreműködés

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (gazdaságinformatikus előny, de nem elvárás)
- Termelési és gyártási folyamatokban szerzett 2-4 éves tapasztalat
- Tárgyalóképes német és kommunikációképes angol nyelvtudás
- SAP ismerete előny
- Jó kommunikációs és szervező készség
- Rendszerszemlélet

Megbízónk stabil hátteret, versenyképes bérezést, betanítást és szakmai fejlődési lehetőséget kínál.