www.cvonline.hu
Termeléstámogató gépészmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.07.
Jelentkezési határidő: 2016.04.08.
Hirdetés azonosító: 1007822
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Gyártási folyamat folytonosságának támogatása,
- felmerülő műszaki problémák megoldása,
- minőségi elvárásoknak való megfelelés biztosítása,
- gyártás hatékonyságának folyamatos figyelemmel kísérése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
- műszaki dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények
- Gépészmérnöki végzettség,
- angol és/vagy német nyelv magabiztos középfokú ismerete,
- min. 2 év multinacionális környezetben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
- forgácsolási ismeretek,
- 3D - CAD tervezési tapasztalat, rajzolvasási készség,
- alapfokú pneumatikai ismeretek,
- határozott, önálló, megbízható személyiség.

Amit a cég kínál:

- Versenyképes fizetés,
- cafatéria és egyéb béren kívüli juttatások,
- multinacionális környzetet,
- fiatalos csapat.