www.cvonline.hu

Termelést támogató, Minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 703 napja lejárt

 Autóipari műanyag alkatrészeket gyártó német cégcsoport magyarországi leányvállalata

Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártástámogatás termékek minőségtechnikai ellenőrzésénél, elbírálásánál
  • Minőségi dokumentumok elkészítése, hivatalos kiadatása és szükség esetén azok oktatása
  • Minőségi mutatók monitoringja, beszámolók készítése (prognózisok, statisztikák)
  • Minőségfejlesztési projektekben részvétel illetve vezetése, illetve önálló projektek kezdeményezése
  • Részvétel a hibaanalízisben, 8D-készítése, reklamációk és minőségi problémák esetén (adatok elemzése) hibaelemzés végrehajtása és állásfoglalás
  • A selejt darabok hibaanalízisének értékelése, megfelelő intézkedések meghatározása, intézkedések követése
  • Próbagyártások kiértékelése, beszámoló összeállítás
  • Közreműködés a beszállítói és vevői reklamációk feldolgozásában (analízis, intézkedések kidolgozása- bevezetése)
  • Felkészülés és közreműködés az auditok lebonyolításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai/ egyetemi műszaki végzettség;
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás;
  • Pontos, precíz munkavégzés, terhelhető, csapatjátékos gondolkodás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ISO TS 16949:2009 szabvány ismerete;
  • Core tool-k ismerete;
  • Auditori képesítés előny;
  • Vevői portálok ismerete.
  • Babtec, Q-DAS ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Étkezési utalvány;
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Motivált, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
  • Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:

Budapest, X kerület.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet a bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol