www.cvonline.hu

Termelésszervező/Műszakvezető

  • A hirdetés 828 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító vállalat győri telephelyére

Termelésszervező/műszakvezető

munkatársat keres

Feladatok

  • Az összeszerelő  üzem munkafolyamatainak megtervezése, szervezése és felügyelete
  • 30-35 fő munkájának irányítása
  • A vevői megrendelések alapján meghatározott gyártási sorrend ellenőrzése, határidők nyomonkövetése, betartása
  • A logisztikai terület csoportvezetőinek operatív irányítása
  • Az összeszerelési folyamatok mennyiségi és minőségi betartása
  • Karbantartási intézkedések, javítások kezdeményezése, felügyelete
  • Műszakvezetők munkájának koordinálása, ellenőrzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Többéves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Vezetői tapasztalat
  • Alkalmanként többműszakos munkarend vállalása (helyettesítés esetén)

Előny

  • Autóipari tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes németnyelv - tudás

Személyiség

  • Határozott, önálló személyiség
  • Logikus, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Stabil vállalat

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő