www.cvonline.hu

Termelésprogramozó

  • A hirdetés 1209 napja lejárt

A hazai nyomdaipar egyik meghatározó, magyar tulajdonban álló vállalata, a

Pátria Nyomda Zrt.

munkatársat keres.

Feladatok:

  • termelési feladatok nyilvántartása
  • termelő üzemek napi gyártási programjának meghatározása
  • termelési folyamat követése
  • szükség esetén szakszerű beavatkozás

Elvárások:

  • közép, vagy felsőfokú szakmai végzetség
  • 2-5 éves szakmai tapasztalat
  • digitális, magas, ofszet, szita íves és tekercsnyomtatás ismerete
  • alapos kötészeti ismeretek
  • scroll program alapos ismeret
  • jó kommunikáció képesség

Előnyt jelent:

  • nyomdai termelésprogramozási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, változatos munkák,
  • versenyképes jövedelem, megegyezés szerint,

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben érdeklődését felkeltettük, kérem, a lenti e-mail címre küldje el önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő