www.cvonline.hu

Termelésprogramozó (PP üzletág)

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

European Based Supplier of Quality Bags

A 65%-ban export piacokon értékesített polipropilén és polietilén csomagoló anyagokat gyártó, jelenleg 280 főt foglalkoztató TiszaTextil Kft

termelésprogramozót (PP üzletág)

KERES

Cél:

A legköltséghatékonyabban összeállított, folyamatosan felügyelt és vezetett berendezésenkénti termelési programok és gyártási rendelések, teljesíthető és teljesített gyártási határidők.

Feladatok:

  • kapcsolattartás/közvetítés az értékesítés és a termelés között,
  • a vevői árajánlat, rendelés gyárthatósági vizsgálata,
  • a vevői árajánlat, rendelés gyártási határidő meghatározása (megrendeléstől számított x hét vagy pontos dátum),
  • a vevői megrendelések alapján gépenként a gyártási ütemterv meghatározása,
  • a termékek gyártási ütemének optimalizálása és ellenőrzése,
  • az új termékek cikkszámának, gyártási darabjegyzékének létrehozása, karbantartása,
  • a gyártási rendelések elkészítése és kiadása (mintagyártások is),
  • közvetlen kapcsolattartás a beszerzési üzletkötővel a gyártáshoz szükséges anyagok rendelkezésre állása érdekében, készletfigyelés,
  • a PE üzletágtól történő bérmunkák (nyomtatás, hasítás, konfekcionálás) „megrendelése”, koordinálása és a gyártási időpontok egyeztetése, felügyelete,
  • a vállalt szállítási határidő teljesítése.

Elvárások:

  • műszaki középfokú végzettség,
  • gyártó környezetben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • rendszerszemlélet,
  • önálló munkavégzés,
  • határozott fellépés,
  • gyakorlatias hozzáállás,
  • rugalmasság,
  • kiváló kapcsolatteremtő készség,

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • SAP vállalatirányítási rendszer tapasztalat
  • műanyagfeldolgozás, gyártás területen szerzett tapasztalat.

Jelentkezni lehet Prókai Istvánné humánpolitikai vezetőnél 2015. január 05-éig az alábbi e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol