www.cvonline.hu

Termelésirányító

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 949841

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A termelés ütemezése a megrendelések és a belső igények függvényében
  • A termelésben dolgozók munkájának felügyelete, közvetlen koordinálása,műszakok szervezése
  • Termelési folyamatok fejlesztése és a termelékenység javítása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, jó koncentráló képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások, munkába járás támogatása
  • Stabil munkahelyi háttér

Munkavégzés helye:

  • Hajdúnánás

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!